May 2016 consolidation: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
< | = New data = | ||
{| cellspacing="0" border="1" bgcolor="#ffffff" | |||
|+ '''Table1''' | |||
|- | |||
! bgcolor="#c0c0c0" bordercolor="#000000" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">F1</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesDesalinatedWater</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesIrrigatedCropIntensity</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesIrWaterReq</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesIrWaterWith</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandCultivatedArea</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandEquipIrActual</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandEquipIrFullControl</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandEquipIrFullControlActual</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIr%Grain</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIrAreaSalinized</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIrEquipDrained</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIrEquipGround</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIrHarvestedCropArea</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIrWaterLogged</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesTotalDamCapacity</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWasterwaterTreated</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWasteWaterDirectNotTreated</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWastewaterIrDirectTreated</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWasteWaterLandEquipDirectNotTreated</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWasteWaterLandEquipDirectTreated</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWastewaterProduced</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWastewaterTreatedReused</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterDependencyRatio</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterDesalinated</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterGroundEntering</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterGroundLeaving</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterGroundProdInternal</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterGroundTotal</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterGroundWithD</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResExploitGround</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResExploitSurface</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResOverlap</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResTotalExploit</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResTotalRenew</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResTotalRenewGround</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResTotalRenewSurface</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterSurfaceWithD</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterTotalRenewPC</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterTotalWithd</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterTotalWithdPC</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterTotalWithdSector</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterTotalWithdSources</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWith%Agric</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWith%Fresh</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWith%Household</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWith%Ind</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWithAgr%FreshAquastat</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWithdAgriculture</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWithdIndustrial</font> | |||
|- valign="top" | |||
| bordercolor="#e7e6e6" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWithdMunicipal</font> | |||
|} | |||
Revision as of 18:53, 2 June 2016
New data
| F1 |
|---|
| SeriesDesalinatedWater |
| SeriesIrrigatedCropIntensity |
| SeriesIrWaterReq |
| SeriesIrWaterWith |
| SeriesLandCultivatedArea |
| SeriesLandEquipIrActual |
| SeriesLandEquipIrFullControl |
| SeriesLandEquipIrFullControlActual |
| SeriesLandIr%Grain |
| SeriesLandIrAreaSalinized |
| SeriesLandIrEquipDrained |
| SeriesLandIrEquipGround |
| SeriesLandIrHarvestedCropArea |
| SeriesLandIrWaterLogged |
| SeriesTotalDamCapacity |
| SeriesWasterwaterTreated |
| SeriesWasteWaterDirectNotTreated |
| SeriesWastewaterIrDirectTreated |
| SeriesWasteWaterLandEquipDirectNotTreated |
| SeriesWasteWaterLandEquipDirectTreated |
| SeriesWastewaterProduced |
| SeriesWastewaterTreatedReused |
| SeriesWaterDependencyRatio |
| SeriesWaterDesalinated |
| SeriesWaterGroundEntering |
| SeriesWaterGroundLeaving |
| SeriesWaterGroundProdInternal |
| SeriesWaterGroundTotal |
| SeriesWaterGroundWithD |
| SeriesWaterResExploitGround |
| SeriesWaterResExploitSurface |
| SeriesWaterResOverlap |
| SeriesWaterResTotalExploit |
| SeriesWaterResTotalRenew |
| SeriesWaterResTotalRenewGround |
| SeriesWaterResTotalRenewSurface |
| SeriesWaterSurfaceWithD |
| SeriesWaterTotalRenewPC |
| SeriesWaterTotalWithd |
| SeriesWaterTotalWithdPC |
| SeriesWaterTotalWithdSector |
| SeriesWaterTotalWithdSources |
| SeriesWaterWith%Agric |
| SeriesWaterWith%Fresh |
| SeriesWaterWith%Household |
| SeriesWaterWith%Ind |
| SeriesWaterWithAgr%FreshAquastat |
| SeriesWaterWithdAgriculture |
| SeriesWaterWithdIndustrial |
| SeriesWaterWithdMunicipal |