May 2016 consolidation: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
|+ '''Table1''' | |+ '''Table1''' | ||
|- | |- | ||
! bgcolor="#c0c0c0 | ! bgcolor="#c0c0c0" | <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">F1</font> | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesDesalinatedWater</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesIrrigatedCropIntensity</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesIrWaterReq</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesIrWaterWith</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandCultivatedArea</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandEquipIrActual</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandEquipIrFullControl</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandEquipIrFullControlActual</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIr%Grain</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIrAreaSalinized</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIrEquipDrained</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIrEquipGround</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIrHarvestedCropArea</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesLandIrWaterLogged</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesTotalDamCapacity</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWasterwaterTreated</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWasteWaterDirectNotTreated</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWastewaterIrDirectTreated</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWasteWaterLandEquipDirectNotTreated</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWasteWaterLandEquipDirectTreated</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWastewaterProduced</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWastewaterTreatedReused</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterDependencyRatio</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterDesalinated</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterGroundEntering</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterGroundLeaving</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterGroundProdInternal</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterGroundTotal</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterGroundWithD</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResExploitGround</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResExploitSurface</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResOverlap</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResTotalExploit</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResTotalRenew</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResTotalRenewGround</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterResTotalRenewSurface</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterSurfaceWithD</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterTotalRenewPC</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterTotalWithd</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterTotalWithdPC</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterTotalWithdSector</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterTotalWithdSources</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWith%Agric</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWith%Fresh</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWith%Household</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWith%Ind</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWithAgr%FreshAquastat</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWithdAgriculture</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWithdIndustrial</font> | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| <font style="font-size: 11pt;" face="calibri" color="#000000">SeriesWaterWithdMunicipal</font> | |||
|} | |||
{| border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="64" | |||
|- height="20" | |||
| height="20" width="64" | SeriesDesalinatedWater | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesIrrigatedCropIntensity | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesIrWaterReq | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesIrWaterWith | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesLandCultivatedArea | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesLandEquipIrActual | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesLandEquipIrFullControl | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesLandEquipIrFullControlActual | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesLandIr%Grain | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesLandIrAreaSalinized | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesLandIrEquipDrained | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesLandIrEquipGround | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesLandIrHarvestedCropArea | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesLandIrWaterLogged | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesTotalDamCapacity | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWasterwaterTreated | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWasteWaterDirectNotTreated | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWastewaterIrDirectTreated | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWasteWaterLandEquipDirectNotTreated | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWasteWaterLandEquipDirectTreated | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWastewaterProduced | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWastewaterTreatedReused | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterDependencyRatio | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterDesalinated | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterGroundEntering | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterGroundLeaving | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterGroundProdInternal | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterGroundTotal | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterGroundWithD | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterResExploitGround | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterResExploitSurface | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterResOverlap | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterResTotalExploit | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterResTotalRenew | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterResTotalRenewGround | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterResTotalRenewSurface | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterSurfaceWithD | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterTotalRenewPC | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterTotalWithd | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterTotalWithdPC | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterTotalWithdSector | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterTotalWithdSources | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterWith%Agric | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterWith%Fresh | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterWith%Household | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterWith%Ind | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterWithAgr%FreshAquastat | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterWithdAgriculture | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterWithdIndustrial | |||
|- height="20" | |||
| height="20" | SeriesWaterWithdMunicipal | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:54, 2 June 2016
New data
| F1 |
|---|
| SeriesDesalinatedWater |
| SeriesIrrigatedCropIntensity |
| SeriesIrWaterReq |
| SeriesIrWaterWith |
| SeriesLandCultivatedArea |
| SeriesLandEquipIrActual |
| SeriesLandEquipIrFullControl |
| SeriesLandEquipIrFullControlActual |
| SeriesLandIr%Grain |
| SeriesLandIrAreaSalinized |
| SeriesLandIrEquipDrained |
| SeriesLandIrEquipGround |
| SeriesLandIrHarvestedCropArea |
| SeriesLandIrWaterLogged |
| SeriesTotalDamCapacity |
| SeriesWasterwaterTreated |
| SeriesWasteWaterDirectNotTreated |
| SeriesWastewaterIrDirectTreated |
| SeriesWasteWaterLandEquipDirectNotTreated |
| SeriesWasteWaterLandEquipDirectTreated |
| SeriesWastewaterProduced |
| SeriesWastewaterTreatedReused |
| SeriesWaterDependencyRatio |
| SeriesWaterDesalinated |
| SeriesWaterGroundEntering |
| SeriesWaterGroundLeaving |
| SeriesWaterGroundProdInternal |
| SeriesWaterGroundTotal |
| SeriesWaterGroundWithD |
| SeriesWaterResExploitGround |
| SeriesWaterResExploitSurface |
| SeriesWaterResOverlap |
| SeriesWaterResTotalExploit |
| SeriesWaterResTotalRenew |
| SeriesWaterResTotalRenewGround |
| SeriesWaterResTotalRenewSurface |
| SeriesWaterSurfaceWithD |
| SeriesWaterTotalRenewPC |
| SeriesWaterTotalWithd |
| SeriesWaterTotalWithdPC |
| SeriesWaterTotalWithdSector |
| SeriesWaterTotalWithdSources |
| SeriesWaterWith%Agric |
| SeriesWaterWith%Fresh |
| SeriesWaterWith%Household |
| SeriesWaterWith%Ind |
| SeriesWaterWithAgr%FreshAquastat |
| SeriesWaterWithdAgriculture |
| SeriesWaterWithdIndustrial |
| SeriesWaterWithdMunicipal |
| SeriesDesalinatedWater |
| SeriesIrrigatedCropIntensity |
| SeriesIrWaterReq |
| SeriesIrWaterWith |
| SeriesLandCultivatedArea |
| SeriesLandEquipIrActual |
| SeriesLandEquipIrFullControl |
| SeriesLandEquipIrFullControlActual |
| SeriesLandIr%Grain |
| SeriesLandIrAreaSalinized |
| SeriesLandIrEquipDrained |
| SeriesLandIrEquipGround |
| SeriesLandIrHarvestedCropArea |
| SeriesLandIrWaterLogged |
| SeriesTotalDamCapacity |
| SeriesWasterwaterTreated |
| SeriesWasteWaterDirectNotTreated |
| SeriesWastewaterIrDirectTreated |
| SeriesWasteWaterLandEquipDirectNotTreated |
| SeriesWasteWaterLandEquipDirectTreated |
| SeriesWastewaterProduced |
| SeriesWastewaterTreatedReused |
| SeriesWaterDependencyRatio |
| SeriesWaterDesalinated |
| SeriesWaterGroundEntering |
| SeriesWaterGroundLeaving |
| SeriesWaterGroundProdInternal |
| SeriesWaterGroundTotal |
| SeriesWaterGroundWithD |
| SeriesWaterResExploitGround |
| SeriesWaterResExploitSurface |
| SeriesWaterResOverlap |
| SeriesWaterResTotalExploit |
| SeriesWaterResTotalRenew |
| SeriesWaterResTotalRenewGround |
| SeriesWaterResTotalRenewSurface |
| SeriesWaterSurfaceWithD |
| SeriesWaterTotalRenewPC |
| SeriesWaterTotalWithd |
| SeriesWaterTotalWithdPC |
| SeriesWaterTotalWithdSector |
| SeriesWaterTotalWithdSources |
| SeriesWaterWith%Agric |
| SeriesWaterWith%Fresh |
| SeriesWaterWith%Household |
| SeriesWaterWith%Ind |
| SeriesWaterWithAgr%FreshAquastat |
| SeriesWaterWithdAgriculture |
| SeriesWaterWithdIndustrial |
| SeriesWaterWithdMunicipal |